Hlavní stránka » Služby a sortiment

Služby a sortiment

Dodávky fasádních systémů

Baumit Baumit

Nároky kladené na tepelně technické parametry obvodových konstrukcí nabývají spolu s nárustem cen energií na pozornosti. Zateplení objektu je možné řešit pomocí tepelně izolačních systémů

Dodáme Vám kompletní fasádní systém od tepelně izolačních desek, přes kotvící materiál až po probarvenou strukturální omítku. Vybrat si můžete ze široké škály systémů a barev firem Weber a Baumit.

Míchání interierových a fasádních barev

Baumit Baumit Baumit Baumit

Tónujeme malířské, vodou ředitelné, syntetické a lazurové barvy na míchacím poloautomatu řízeném dle počítačem definované receptury. K dispozici je přes 100 000 barevných odstínů (vzorník NCS 2 (Natural Colour System 2. generace), RAL, BS, Eurotrend…).

Pro obarvování doporučujeme vysoce kvalitní vinylo-akrylové báze Johnstone's. Nátěry jsou pak vhodné pro interiérové i exteriérové použití (rozdíl je v použité bázi). Vyznačují se výbornou kryvostí, přilnavostí, dlouhou životností a vydatností 1 l nátěru = 14 m2.

Díky kvalitním pigmentům, které používáme, se dají obarvovat i méně kvalitní nátěrové hmoty Primalex, Jupol, Het ...

Přímo na skladě máme široké spektrum bází pro míchání barev, takže není problém namíchat syntetické barvy, vodou ředitelné barvy na dřevo, kov a jiné materiály. Dokonce Vám namícháme i lazuru na dřevo do odstínu, který si vyberete. Obarvování takovéhoto širokého spektra bází nátěru umožňují vysoce kvalitní pigmenty, které používáme. Tyto pigmenty jsou "pouze pigmenty" bez dalších přísad. Jsou tedy inertní vůči bázi, do níž se míchají - nedochází ke snížení kvality použité báze! Proto můžeme zaručit vysokou kvalitu barevných nátěrů.

Výhody míchané barvy podle přání zákazníka

  • Vždy dostanete přesně ten odstín, jaký jste si vybrali.
  • Zaplatíte pouze množství, které požadujete (s respektováním množstevních skoků), tzn. žádné nechtěné zbytky.
  • Domícháme Vám požadované množství nátěru s garancí shody odstínu.
  • Namíchanou barvu si můžete ihned odnéset domů. V případě větších zakázek Vám barvu namícháme do 2. dne.
  • Zařadíme vaši objednávku (samozřejmě pouze na základě vašeho souhlasu) do "barevné evidence", takže i poté, co jste již zapomněli nebo ztratili číslo barvy, můžete přijít k nám a nechat si požadované množství barvy domíchat. Číslo barvy budeme mít v "barevné evidenci".

Míchání autolaků

V našem obchodě jistě nepřehlédnete míchačku akrylových autolaků. K míchání používáme digitální míchací systém řízený počítačovou recepturou. Mícháme nejen "standardní" odstíny, ale i speciální perleťové a motorkové laky.

Jako podklad pro stanovení receptury používáme originální vzorník (obsahuje více než 650 000 odstínu) nebo údaj výrobce o barvě vozu (uvedený ve VIN vozu popř. ve velkým TP).

Namíchaný autolak Vám na přání naplníme do spreje.