Hlavní stránka » Doporučujeme » Baumit

BAUMIT

Výrobky značky Baumit tvoří ucelený výrobní program stavebních materiálů a technologií, které se používají zejména v profesionální stavební praxi. Uplatnění nalézají jak na novostavbách, k sanaci a rekonstrukci historických budov, tak také k dodatečné tepelné izolaci všech typů budov stejně jako k barevnému řešení fasád. Kvalita materiálů značky Baumit vychází z dlouhodobých zkušeností rakouské mateřské společnosti.

ZATEPLENÍ

Tepelně izolační systémy

Nároky kladené na tepelně technické parametry obvodových konstrukcí nabývají spolu s nárustem cen energií na pozornosti. Zateplení objektu je možné řešit pomocí následujících tepelně izolačních systémů...

OMÍTKOVÉ SYSTÉMY

Omítkové systémy

Fasáda není jen ozdobou budovy, ale má budovu především chránit. Proto musí vyhovovat velké řadě kritérií.

 

SANACE A RENOVACE

Sanace a renovace

Ať už zub času zanechal stopu na historické fasádě, nebo stoletá voda těžce poničila novostavbu, vždy je třeba zvolit nějaký sanační systém. v této situaci vám Baumit nabízí hned několik variant a řešení.

POTĚROVÉ SYSTÉMY

Podlahové potěry

Soustavnou kontrolou výroby i vstupních surovin je zajištěno, že se na Vaši stavbu vždy dostane kvalitní výrobek, který Vám po zamíchání s vodou umožní vytvořit potěr stejnoměrných vlastností, rovnoměrné pevnosti, eliminující vznik trhlin.

NANOPOR PUTZ

Nanotechnologie ve stavebnictví

V posledních desetiletích dochází stále častěji k prolínání výzkumu a vývoje mezi jednotlivými průmyslovými odvětvími. Nejeden výsledek kosmického, vojenského nebo „obyčejného“ automobilového či kosmetického výzkumu nachází v krátkém čase komerční využití např. i ve stavebnictví.